SARIKAMIŞ ŞİİRLERİ VE ÖYKÜLERİ

Coşkun Karabulut 22 Mayıs 2015 Diğer Yazıları

 

Sarıkamışlı şair ve yazarları bir kitapta toplamak istiyoruz.

Öncelikle Sarıkamışlı şair ve yazarlarımızın şiir ve öyküleri toplanarak 1 Şiir ve 1 Öykü kitabı çıkarılacaktır. Daha sonraki dönemlerde ise Sarıkamışlı olsun ya da olmasın bir şekilde Sarıkamış'ta bulunmuş olan herkesin anılarından oluşacak SARIKAMIŞ ANILARI kitabı yayınlanacaktır.

Sarıkamışlı şair ve yazarlar için 5'er sayfa hazırlanacak ve en az bir şiir ve öykülerinin Sarıkamış'la ilgili olması gerekmektedir. Şair ve yazar arkadaşlarımızın yayınlanmış en az 1 kitabı olması ya da dergilerde ürünlerinin yayınlanması gerekmektedir.(Ürünleri olup da henüz yayınlatma olanağı bulamayanlar için ayrıca değerlendirme yapılacak ve yönlendermelerde bulunulacaktır.)

SARIKAMIŞ ŞİİRLERİ ve SARIKAMIŞ ÖYKÜLERİ kitaplarında yer almak isteyen Sarıkamışlı arkadaşların ürünlerini Temmuz/2015 sonuna kadar coskunkarabulut@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Dünyanın neresinde olursa olsun tüm Sarıkamışlı şair ve yazarlarımızı ulusal düzeyde yayın yapan bir yayınevinden çıkacak bir kitapta buluşturmak ve geleceğe bir kaynak oluşturmak istiyoruz.

Ürünlerinizin yanında özgeçmiş ve fotoğraf göndermeyi lütfen unutmayınız. Ürünlerinizi ve önerilerinizi bu sayfadan ya da mail sayfamızdan gönderebilirsiniz.

Selam ve sevgilerimle 
Coşkun Karabulut

HEMEN İLK AKLIMA GELEN İSİMLER

Tekin Sönmez 
Tuncer Karabulut 
Zeki Demirci 
M.Akın Özba 
Yavuz Bildik
Coşkun Karabulut 
Cazim Gürbüz 
Remzi Karabulut
Gürsoy Solmaz 
Murat Kaya 
Hülya Türk Boyacıoğlu
Çetin Erdoğdu
Yusuf Ziya Yılmaz 
Ömer Ekinci 
Yücel Binici
Çiğdem Yücel
Sevtap Kaya Nurgönül
Dilek Ejder(Fırat)