KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Admin 07 Ağustos 2019 Bizden Haberler
Sarıkamış Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği sizin derneğinizdir,sahip çıkın üye olun,Sitemizde görüşlerinizi,duygularınızı,isteklerinizi bizimle paylaşın.
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,

                   Günümüz teknolojisinden Faydalanmanın Ne Kadar gerekli olduğu gün geçtikçe daha çok anlaşılıyor. Bu iletişim yolu ile de sizlere daha kolay ulaşabilmek, sizleri daha  yakın hissetmek için web sitemizi açmış bulunuyoruz. Hepimize hayırlı olsun. Sarıkamış Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği sizin derneğinizdir, sahip  çıkın  üye olun,  Sitemizde  görüşlerinizi,duygularınızı,isteklerinizi bizimle paylaşın.

                    Sizlere faydalı olabilmek,kısaca derneğin amacına ulaşabilmesi için sizlerin,  Maddi manevi desteğinize ihtiyacımız var. Çünkü Sarıkamış’lı olmak bir ayrıcalıktır. Bunu birlikte yaşayalım. Değerli hemşerilerim yıllar  hep özlemini  çektiğimiz bir amacımız vardı tek yumruk olmak birleşmek,bazı amaçlarımız gerçekleşti ama bu asla olmadı. Çünkü içimizde o ikinci kişiyi atamıyoruz hep ben, çekememezlik duygusu öne çıkıyor 2013 de  Yıllardır özlemini çektiğimiz. Billboardlarda  hayalini ettiğimiz  Kars  Ardahan Iğdır Tanıtım  günleri , Değerli Federasyon Genel Başkanımız Erdoğan YILDIRIM'ın büyük desteği ve katkılarıyla, gerçek oldu. Katılım beklenenin üstünde idi ilgi büyüktü herkes ordaydı.

Başta yönetim kurulu arkadaşlarıma ,  Web Tasarımıcımız sayın Mahir GÜN beye, Katılım sağlayan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

Saygılarımla,

BAŞKAN

Çetin ÖZBA

Yorumlar